Kaip
galime jums padėti?

Ofisas - Sandeliai

Kirtimu g.21 Vilnius
Lietuva LT-02300

Tel./faks.:
+370 5 2603125

Parduotuvė

Algirdo g.46 Vilnius
Lietuva LT-03209

Mob.:
+37065578536

Komercijos direktorius

Egidijus Urba

+37069917311
El.paštas egidijus@topimeksas.lt

Produktų vadovas (Topex, Neo, Stanley)

Mindaugas Urba

+37065635354
El.paštas mindaugas@topimeksas.lt

Pardavimų ir parduotuvės vadovas

Edvinas Skulskis

+37065578536
El.paštas edvinas@topimeksas.lt

Produktų vadovas (Luna, Limit, TengTools, Mareld)

Regimantas Karveckas

+37061340978
El.paštas regimantas@topimeksas.lt

Pardavimų vadybininkas (Topex, Neo, Stanley)
Klaipėdos regionas

Leonas Butkus

+37069999026
El.paštas leonas@topimeksas.lt

Pardavimų vadybininkas (Topex, Neo, Stanley)

Gintaras Gruštas

+37068539155
El.paštas gintaras@topimeksas.lt

Pardavimų vadybininkas (Topex, Neo, Stanley)

Artūras Savonis

+37065858775
El.paštas arturas@lunatools.lt

Pardavimų vadybininkas (Topex, Neo, Stanley)

Rimvydas Lengertas

+37065578498
El.paštas rimvydas@topimeksas.lt

Pardavimų vadybininkas (Topex, Neo, Stanley)

Ričardas Šliažas

+37069640271
El.paštas ricardas@topimeksas.lt

Vyr. Buhalterė

Dijana Lapinskienė

+37052603125
El.paštas dijana@topimeksas.lt

Contact image
Kontaktų forma